Hamile kalmak için çörek otu bal ve tarçın macunu tarifi! Hamilelikte çörek otu kullanımı

Evlat sahibi olma bahtını arttıran kürler bir yana hamilelik için uygulanan ve ballı macun tanımı hormonları düzenleyerek hamilelik talihini arttırmaktadır. Günümüzde hamilelikte tasarrufu ile ilgili bilinmesi gerekenleri sizlere sıraladık. Hamilelikte çörek otunun yararları neler? Gebe kalmak için macunu nasıl yapılır? Konutta yağı nasıl yapılır? Hamilelikte zararlı mı? düşük yapar mı? İşte karşılıkları…

Topluluk içerisinde sık kullanılan yararlı bitkilerden birisi de hiç elbet ki yemeklerde kullandığımız çörek otudur. Sıhhat sorunlarından problemlerine, problemlerinden fazlalık kilolara karşı olumlu tesir gösteren çörek otu tıpkı hengamda Peygamber Efendimiz (SAV)’in vefattan diğer her şeye ilaç olacak kadar yararlı gördüğü bir besindir. Gerçek ve ölçülü tüketildiği hengam bireye yarar sağlayan çörek otu zayıflamak için kullanılacağı vakit detoks kürleri ya da çörek otu yağı tasarrufu ile başarılı bir halde sağlanabilir. Eski periyotlarda alternatif tıpta sık sık tercih edilen sistemlerden birisi de değişik karışım halleri ile tüketilen çörek otudur. Çörek otunun yararlarıyla ilgili belkide bugüne kadar birinci kez duyacağınız hamilelikteki tasarrufu ile çok şaşıracaksınız! Zira çörek otu mucizesi evlat sahibi olmak isteyen çiftler tarafından da kullanılıyor. Hamilelik için yeniden de mütehassıs onayı almadan kullanılmaması gereken çörek otu, sağlıklı ve sahih kullanılırsa yarar sağlayabilir. Pekala gebe kalmak için çörek otu nasıl kullanılır? Hamilelik için çörek otu ve tarçın macunu nasıl yapılır? İşte çörek otunun sahih tasarruf biçimi…

HAMİLELİKTE ÇÖREK OTUNUN YARARLARI NELER?

Hamile kalmak için çörek otu bal ve tarçın macunu tarifi! Hamilelikte çörek otu kullanımı

Bebek sahibi olma bahtını arttıran bitkilerden birisi de planlık hamileliğin 6-8 ay öncesinde tüketilecek olan çörek otudur. Rahim kaslarının kasılmasını harekete geçiren çörek otunun çokça ve uygunsuz tasarrufu düşüğe sebep olabileceği için gebe kalındıktan sonra tasarrufa mola verilir, doğuma yakın vakitlerde yine başlanır.

İLGİLİ  İslam'ın Amentüsü: Evrene egemen olan yasa: Kaza ve kader

Hamileliğin son periyotlarına yanlışsız kullanılması önerilen çörek otu ana adaylarının tevellüt sancılarını hafifletecek ve veladet sonrasındaki süt üretimini arttırmaya yarayacaktır. Çörek otunu macun formunda tüketmek isterseniz bu da sizin sütünüzü arttırmada epeyce değerlidir. 

GEBE KALMAK İÇİN ÇÖREK OTU NASIL KULLANILIR?

Hamile kalmak için çörek otu bal ve tarçın macunu tarifi! Hamilelikte çörek otu kullanımı

GEBE KALMAK İÇİN ÇÖREK OTU BAL VE TARÇIN MACUNU TANIMI:

MATERYALLER:

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarçın
10 kaşığı saf bal

Adet periyodunun 2. günü 1 yemek kaşığı ölçüsünde bu gereçlerden elde edilen karışımı tüketin. 12. gün gelene kadar aç iken ya da yemek yedikten 1,5 – 2 saat sonra tüketin. Sistemli ve akıllıca tasarrufun sonucunda yumurtalar büyür ve hormonlar düzenlenir. Bu da evlat sahibi olma talihini arttırmada tesirlidir.

NOT: Tanımı verilen karışım sırf hatunlarda değil erkeklerde tüketildiği devir sperm kalitesini arttırmada ve hareketliliğini sağlamada olumlu tesirler sunacaktır.

HAMİLELİKTE ÇÖREK OTU YAĞI! HANEDE ÇÖREK OTU YAĞI PRODÜKSIYONU

Hamile kalmak için çörek otu bal ve tarçın macunu tarifi! Hamilelikte çörek otu kullanımı

MATERYALLER:

2 yemek kaşığı ölçüsünde öğütülmüş çörek otu

Cam şişe

Bir ölçü saf zeytinyağı

HAZIRLANIŞI:

Tercih ettiğiniz cam şişenin içine 2 yemek kaşığı kadar öğütülen çörek otunu koyun. Daha sonra şişe dolana kadar zeytinyağı koyup ortalama 10 dakika bekletin. Karışımdaki materyaller düzgünce birbirine geçtikten sonra kullanılabilir.

Sponsor

About brkdgn49

Check Also

İslam'ın Amentüsü: Evrene egemen olan yasa: Kaza ve kader

İslam’ın Amentüsü: Evrene egemen olan yasa: Kaza ve kader

Mahmut Kaya tarafından kaleme alınan, Amentü duasının açılımından gelen ‘İslam’ın Amentüsü - Meraklı Evlat İle Annesi’ kitabı animasyon olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir